Mit mondanak az olvasók?
Néhány visszajelzés azok közül, akik már elmerültek Az időn túl világában.
„Nagyon érdekes könyv, az első oldaltól fentartotta az érdeklődésem. Izgalmas, fordulatos, jól felépített!”
Hajni0623 – moly.hu
„Remélem hogy ez a könyv sok olvasóhoz eljut majd, mert egy nagyon ötletes és izgalmas történet. Imádtam a világépítést, és hogy egy percig se untatott a könyv, mert mindig történt benne valami.”
Orsi0312 – moly.hu
Dávid – messenger
★★★★★
Még idén meg akartam írni, nagyjából egy órája ha befejeztem a könyvet és valami elképesztően fantasztikus!
Az első 250 oldalt szerintem két nap alatt ledaráltam, a többi azért tartott tovább mert kellett az olvasás mellett boltba menni stb …. ![]()
![]()
de gratulálok hozzá hihetetlen fantázia ami benne van és nagyon olvastatja magát, várom a második részt!
Mira – messenger
★★★★★
Sziaaa! Kiolvastam a könyved!
Hát először is nagyon szégyelld el magad, hogy így fejezted be
én itt vadul olvasom, hogy úristen mi lesz, erre paff …reklámszünet…
Szóval első és legfontosabb kérdésem:
-Mikor jelenik meg a folytatás? ![]()
Brutális volt a könyv! Már az első pár oldal után rögtön megfogalmazódott bennem, hogy annyira jól írsz, tényleg mintha nézném a filmet a tv-ben! És nemrég jöttem csak rá, hogy nekem ezek a kategóriájú filmek/könyvek jönnek be. Bevallom sokáig nem olvastam , mert sokszor unalmas könyv került a kezembe…de ez… fúú…
Fruzsi – messenger
★★★★★
Kiolvastam a könyvet és nagyon várom a folytatást! Jól megcsavartad a végére a sztorit, ezzel tök jól elültetve a fejemben a „vajon mire számíthatok a következő részben gondolatot”
Az agyamban már pörgetem a lehetséges szálakat hogyan fog folytatódni a történet, szóval nagyon izgatottan várom a második részt!![]()
![]()
![]()
Csak így tovább!!!!
Carmen – messenger
★★★★★
Szia! Tegnap elérkeztem a könyv végéhez
. Merem kijelenteni ez a könyv kihozott az olvasási válságból. Mostanában alig bírok befejezni egy regényt (főleg a tanulás, folyamatos házi munkák véget + néhol a saját sztorimmal is próbálok foglalkozni
), ezért jó egyidőre többnyire csak mangákat olvastam (ill. olvasok), DE ezt a könyvet egyszerűen nem tudtam lerakni
,,Csak még egy fejezet…” – mondtam is magamnak
. Már most alig várom a folytatást.
József – facebook poszt
★★★★★
Kedves Eva! Nagyon élveztem az „Időn túl”című könyvét. 46 éves férfiember vagyok és nagyon szeretek olvasni. S annyira jó volt a könyve marketingje, hogy elkezdett érdekelni és meg vettem s nem bántam meg. Remélem a folytatás is ilyen jó lesz. S aminek különösen örülök, hogy a könyvben nem tolta túl a romantikát. Nem mintha nem lennék romantikus alkat de azért nálam is van egy határ és nem szerettem volna „Kockás hasizmon legördülő könnycsepp”-ről olvasni. Várom a folytatást. További sok sikert. ![]()
Krisztinka722 – moly.hu
★★★★★
Képzeld el, hogy elszundítasz a vonaton, és mikor felébredsz, mintha mindenki köddé vált volna. Igen, a mozdonyvezető is. Egyetlen utas maradt csak rajtad kívül, akit nem ismersz, nem tudod, hogy bízhatsz-e benne, de más nem nagyon akad, aki segíthetne.
Így indul Eva L. Reeves Az időn túl című első regénye. Ashley tíz éve elvesztette édesanyját, édesapja pedig börtönbe került. Épp elhunyt apja holmijaival tart hazafelé, mikor a világa ismét fenekestül felfordul. Az emberek és állatok eltűntek, síri csend van, az órák megálltak, nincs térerő és internet. Ashley és társa, Connor így kénytelen a hagyományos eszközökhöz folyamodni, mint könyvtár és a papír alapú térkép, hogy nyomozásba kezdjenek, mi is történt velük. Éjszaka azonban különös vonyítás hallatszik, valami mégis jár odakinn. Miféle világ ez, miért ők ketten maradtak, biztos, hogy csak ketten vannak? Mi köze ehhez az órának, amit Ashley az apjától örökölt?
Egy urban fantasyről van szó, a történet napjainkban játszódik, a karakterek pedig átlagos emberek, nem extrém gyönyörűek vagy félistenek. A történet szépen lassan épül, de azért mindig történik valami, ami nem hagyja, hogy ellaposodjon. A végére pedig aztán úgy beindul az akció, hogy egyszer csak hopp, hoppon maradsz, mert természetesen a legizgibb pillanatokban szakad félbe a sztori, hogy kismillió kérdésed maradhasson.
Nagyon olvasmányos, gördülékeny az írásmód. Harmadik személyben, de mégis Ashley nézőpontjához közel ismerjük meg a történéseket. Nekem tetszett Ashley karaktere, hogy tényleg emberi a maga gyengeségeivel, erősségeivel. Connor kicsit nekem szürke zóna, de persze még tartogathat meglepetéseket. Nagyon érződik, hogy az írónő odafigyelt a részletekre, és próbált valami izgalmasat, újszerűt, gondolkodásra késztetőt letenni az asztalra. Úgy gondolom,sikerült is neki. ☺️ Mikor is jön a folytatás?
Andrea_Tomozi – moly.hu
★★★★★
Minden pillanatát imádtam. Izgalmas, lebilincselő. Csak ajànlani tudom! Akadt pár na ne már pillanat. A folytatást alig várom! Nem írok konkrétumokat, olvassátok el, tetszeni fog! ☺️
Dana_a_könyvmoly – moly.hu
★★★★☆ (4,5)
Mi a közös az idő machináció és a farkasok között?
Az időn túl című regény!
Mindig is szerettem az időutazásról, különböző idősíkokról szóló történeteket, és Eva L. Reeves könyvében is megismerhetünk egy párhuzamos világot, ahol úgy tűnik, az időnek nincs jelentősége. Ellenben vannak farkasok, különös zsebórák és titkok. Rengeteg titok!
Ashley, a főhősnőnk épp olyan váratlanul csöppen bele, mint mi, az olvasók, de onnantól kezdve végigkísérhetjük ezekkel a rejtélyekkel teli úton, és szép lassan mindenre fény… na majdnem mindenre fény derül, vagy inkább jobban összezavar a végére?
Egy viszonylag lassan csordogáló urban fantasy, ami tökéletes bevezetése ennek a történetnek, de a végén nincs megnyugvás, sokkal inkább berobban, és majd lehet a fejeket kapkodni, hogy hol a folytatás.
Bevallom, az elején kicsit féltem ettől a könyvtől, de annál nagyobb meglepetést okozott. Egy ígéretes, első könyves magyar író izgalmas, fordulatos története egy csipet szerelemmel.
Jó szívvel tudom ajánlani mindenkinek!
Kocsis_Hacsi_fanni_szerző – moly.hu
★★★★★
Nekem az év első olvasmánya volt, és nagyon izgalmasnak találtam a történetet.
Imádtam a világépítést is, és azt, ahogyan átkerültek oda. Az pedig külön izgalmas volt, hogyan próbálják megtalálni a kiutat onnan.
Örülök, hogy olvashattam ezt a könyvet, egyenesen repült is a kedvenceim közé.
Már alig várom, hogy a 2. rész is megérkezzen.
Picikeebeus – moly.hu
★★★★☆ (4,5)
Szeretnék gratulálni az írónőnek mert első könyvhöz képest nagyon jó!
A történet izgalmas, és fordulatos.
Az írói stílus nagyon jó, szeretnék még nagyon sokat olvasni az írónőtől.
Nekem néha a Stranger Things jutott eszembe amikor Tizi átkerül a „ hellyel lefelébe”
Szóval ha szeretted a Stranger Things-t én mindenképp ajánlom neked ezt a könyvet
